PRODUCTION
TREATMENT
Дякую за можливість брати участь в тендері на реалізацію такої комічної та яскравої ідеї.

Ми гарантуємо реалізацію цього проєкту на вищому рівні зі створенням чудової атмосфери, як на майданчику, так і в процесі підготовки до фільмування.

Все буде вчасно, зручно та безпечно ;)
НАША КОМАНДА
Перша опція
Кожна робота знята Анею несе на собі відбиток притаманних їй смаку та креативності. Творчість режіссеркі можна розділити на два напрямки: музичні кліпи і, власне, реклама.
В обох напрямках Аня домоглася успіхів. Серед її музичних робіт є кліпи для Бумбокса, Джамали і Pianoboy. Серед реклами - ролики для Comfy, Parfums.ua, YES
Анна Копилова

Друга опція
Валентин один із найпрацьовитіших режисерів реклами в Україні. Серед його клієнтів: LifeCell. Балтика, AlfaBank, Foxtrot, Zibert, Uber, ProCredit Bank і багато інших.

Режисер вміє показувати гідний результат в суворих рамках обмеженого бюджету. Його роботи наповнені світлом, рухом і легким гумором. А актори виглядають в просторі кадру по-хорошому смішно і переконливо.
Валентин Мінчук
Дмитро Чернявський
Баченню Дмитра довіряли багато великих компаній та артистів. Його портфоліо налічує створення бачення реклам Ощадбанк та побудова візуального стилю для таких артистів як Дорн та Джамала

Кирило Шлямін
Зряджаючий людей скрізь свої роботи тп вміє створювати незабутню атмосферу на знімальному майданчику.

Досвід Кирила не дасть засумніватися в здійсненні сміливих і складних рішень. Його портфоліо включає в себе музичні кліпи, короткометражні фільми та реклами для таких гігантів як Square Space.

Cергій Смичок
Професіональні навички Сергія не залишать вас байдужими. Він створював захоплюючі проекти для Lifecell, PocketBook, Smile, Samsung, Bolt тощо.
Данило Дубровський
Арт-департамент
Данило ветеран своєї справи. Він пройшов крізь рішення художніх завдань в музичних кліпах таких зірок як STORMZY і рекламах Netflix

Багаліка Васса-Кароліна
Арт-департамент
Арт-директорка на яку завжди можна покластись. Вона здобула великий досвід на рекламних знімальних майданчиках та співпрацюючи з 1+1 .

Светлана Цилик
Cтиліст
Світлана стиліст найвищого класу. Її досвід не дасть засумніватися в тому що вона може створювати максимальну різноманітність образів, які будуть привертати увагу глядачів.
Пост-продакшн завдання рекомендуємо довірити студіям
ChupaCabra та CAMARADAS
Це справжні професіонали своєї справи, які ставлять результат
понад втоми і бюджетів.
ChupaCabra
VFX

Camaradas
VFX

BAKER STREET SOUND STUDIO
SFX
Для робіт по звуку рекомендуємо приголомшливу команду талановитих композиторів, sfx-дизайнерів і звукорежисерів з BAKER STREET
Логістика
Для того, щоб зняти ці 2 яскравих та дотепних ролика ми закладаємо 1 знімальний день тривалістю в 12 годин,
потрібно буде ворушиться швидко - але це необхідно з точки зору бюджету, але головне, що це можливо з нашою командою ;)

Ми продумували кілька варіантів розвитку подій: Два сетапи в одній локації, наприклад санаторії чи центрів реабілітації, де ми можемо знайти мед.палату і спортивний зал, або ж робити переїзд зі знімального павільйону стилізованого під лікарню в зал поблизу. Також існує варіант влаштувати палату в яскравій інтер'єрній студії, щоб стіни палати були більш яскраві і життєрадісні, і навіть шкільні спортивні зали можуть мати гарний вигляд у наших кадрах. Одним словом ми знайдемо найбільш відповідні і красиві локації, винайдемо оригінальний підхід і будемо мислити нестандартно, аби отримати саме ті, ролики які глядачі залишать грати на повторі та роблять голосніше, коли вони трапляються у блоці..
Made on
Tilda