PRODUCTION
TREATMENT
Дякуємо за можливість брати участь в тендері на реалізацію такої яскравої ідеї.

Ми гарантуємо реалізацію цього проєкту на вищому рівні зі створенням чудової атмосфери, як на майданчику, так і в процесі підготовки до фільмування.

Все буде вчасно, зручно та безпечно ;)
Ролики Сергія Чеботаренка відрізняються реалістичною атмосферою, гарною операторською роботою та високою якістю пост-продакшну. Любов до своєї справи та професіоналізм допомогли режисеру сформувати велике портфоліо. Більшість успішних проектів були створені для таких брендів як Honda, Subaru, Volkswagen. А також для: Kyivstar, Motorola, Lenovo, Fly та Socar.

У 2021 році у широкий прокат вийшов повнометражний дебют Сергія – спортивна драма «Пульс». Фільм було куплено кількома європейськими країнами, а також номіновано на кілька престижних кінопремій. Почалася робота над наступною картиною.
Сергій Чеботаренко
Логістика
Ми пропонуємо розглянути логістку, яка дозволить отримати яскраві та захоплюючі ролики, та з цим залишитись в рамках запропоновонаго таймінгу та бюджету.

Ми пропонуємо зйомку в один знімальний день та одну локацію, що дозволить нам скасувати переїзд команди та скоротить знімальну зміну. У цьому нам допоможе інтер'єрна студія з можливістю зйомки у декількох її павільонах: в одному ми зможемо знімати на хромакєїному тлі, інший павільон ми використаємо для побудови сетапу з полицями як у продуктовому супермаркеті, а широкий вибір готових інтер’єрних локацій дозволить нам обрати та додекорувати потрібну для другого ролика.Разом із нашою пропозицією ми подаємо також 2 альтернативних бюджети: на зйомку 3 роликів із запропонованою нами логістикою (додаючи 3 ролик «Кафе»), а також альтернативний бюджет на виробництва 1 ролику «Супермаркет» із використанням 3д моделі стадіону.

Наша команда та режиссер щиро рекомендують знімати 2 ролика з використанням футажів, оскільки таким чином ми максимально концентруємость на користі та ефективності меседжу, та не розпорошуємо бюджет та увагу глядачів на 3 сюжет; а також впевнені, що використання футажів із професійною пост-проадкшен обробкою та підходом, який ми пропунуємо, дасть чудовий, не менш вражаючий ніж 3д модель, результат.

Втім, якщо дотримання логістики з використанням 3д моделі стане принциповим для вас — ми готові йти і цим шляхом. У Сергія Чеобтаренка є величезний досвід із роботою з 3д стадіоном для його повнометражного фільму «Пульс» і наша команда, включаючи пост-продакшен студію «Постмодерн», яка і працювала над стоворенням стадіону і фільму, також прекрасно підходить і для такого розвитку подій.
Микита Хацаревич
Багатофункціональний талант операторського мистецтва. Микита вміє створювати незабутню атмосферу на знімальному майданчику.

Його досвід не дасть сумніву у здійсненні сміливих та складних рішень.
Портфоліо микити включає музичні кліпи для Hardkiss, Dantes, Alyona Alyona,
та реклами для таких гігантів як Apple.

Юрій Король
Юрій видатний митець української культури. За його плечима великий рекламний досвід та досвід зйомки фільмів.

Саме завдяки його таланту в Україні були реалізовані такі фільми як Пульс, Захар Беркут, Сторожова застава та Незламна.

Єлена Чеховська
Вже п’ятнадцять років Олена працює оператором-постановником в Україні та за її межами. Зняла чотири короткометражні картини, понад двісті музичних відео, понад
триста рекламних роликів.

Досвіду Олени довіряли такі компанії, як Samsung, Huawei, Socar.

Данило Дубровський
Арт-департамент
Данило ветеран своєї справи. Він пройшов крізь рішення художніх завдань в музичних кліпах таких зірок як STORMZY і рекламах Netflix

Але саме його досвід на проектах з футбольною тематикою зробить нашу рекламу визначною

Светлана Цилік
Cтиліст
Світлана стиліст найвищого класу. Її досвід не дасть засумніватися в тому що вона може створювати максимальну різноманітність образів, які будуть привертати увагу глядачів.
Пост-продакшн завдання рекомендуємо довірити студіям Postmodern
Це справжні професіонали своєї справи, які ставлять результат
понад втоми і бюджетів.
Postmodern post

WIZARD POST
Альтернативний варіант - це команда Wizard у яких за плечима великі проекти у сфері постпродакшена для таких гіагнтів, як Київстар та Активія

BAKER STREET SOUND STUDIO
SFX
Для робіт по звуку рекомендуємо приголомшливу команду талановитих композиторів, sfx-дизайнерів і звукорежисерів з BAKER STREET
Час знімати!
Made on
Tilda